Reference

Františka Zachníková, 9. 2. 2021

 Ráda bych doporučila MG reality- konkrétně paní Šárku Havlíčkovou. Takhle lidský a milý přístup se jen tak nevidí. Je to člověk na správném místě.
Ještě jednou moc děkujeme za vše!

Monika Pouckova, 10. 12. 2020

Chtěla bych moc poděkovat realitní kanceláři MGreality, paní Silvii Stoupalove a paní Martínkové za skvěle a precizně vypracované podklady k odhadu nemovitosti, za úžasné , slušné, vstřícné a hlavně rychle jednání . MGreality všem vřele doporučuji !!!

Lenka a Zdeněk Schánilcovi, 5. 11. 2020

Děkujeme realitní kanceláři MG reality, jmenovitě paní Martínkové za profesionální přístup při koupi bytu. Vše proběhlo hladce bez jakýchkoliv problémů, paní Martínková byla velice vstřícná a příjemná. Touto cestou jí ještě jednou děkujeme!!

Yana Dovhiy, 14. 7. 2020

 Touto cestou bychom radi podekovali pi Silvii Stoupalové a celemu kolektivu MG Reality za skvele odvedenou praci pri nakupu nemovisti. Chavelime celkovy pristup a pripravenost vse vysvetlit, zaridit a dotahnout dokonce v tom nejlepsim moznem terminu. I behem coronaviroveho obdobi prace byla odvedena na 101 %. Dekujeme a prejeme mnoho dalsich spokojenych zakazniku.

Taťána Kubíková, 9. 7. 2020

Ráda bych poděkovala paní Silvii Stoupalové, která nám již podruhé pomohla s prodejem naší další nemovitosti. Její profesionální, pohotový, seriózní a lidský přístup je jedinečný a v dnešní době neocenitelný. Vše ochotně vysvětlí, se vším pomůže a hlavně, vždy nemovitost brzy prodá! Za mě jednička z hvězdičkou. Určitě doporučuji. Táňa K.

Jana, 8. 7. 2020

Doporučuji příjemnou a ochotnou makléřku paní Silvii Stoupalovou s profesionálním přístupem.

Daria, 24. 6. 2020

Rada bych touto cestou poděkovala MG Reality, zejména paní Silvii Stoupalové za velmi profesionální, důvěryhodný a spolehlivý přístup při nákupu bytu. Byla to moje první zkušenost a neměla jsem žádné starosti, všechno proběhlo hladce. Vždycky mi bylo rychlé a srozumitelné zodpovězeno na všechny dotazy a byla poskytnuta informace během celého procesu od prohlídky do předání bytu. Díky paní Stoupalové a MG Reality už se mi hezky bydlí a všem můžu jen vřele doporučit. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů. Daria E.

J. H., 23. 6. 2020

Seriozní realitní kancelář se vstřícným přístupem, využila jsem již dvakrát služby RK při prodeji pozemku a rodinného domu. Prodej proběhl úspěšně a za dobrou cenu.

Tomáš Novotný, 23. 6. 2020

Díky za velmi hladkou a příjemnou spolupráci při koupi RD. Vše proběhlo rychle, hladce a bez problémů. Příjemná domluva, lidské jednání, služby nad rámec domluvy. Určitě doporučuji tuto realitku, pokud chcete profíky a hladkou spolupráci, zejména paní Stoupalovou.

Zdeněk H., 5. 6. 2020

Velmi chci poděkovat p.Martinkové za její profesionální a zároveň přátelský přístup při prodeji bytu. O všechno se rychle postarala a vše mi ochotně vysvětlila. MG reality vřele doporučuji. 

1 2 3 4 5