Reference

Yana Dovhiy, 14. 7. 2020

 Touto cestou bychom radi podekovali pi Silvii Stoupalové a celemu kolektivu MG Reality za skvele odvedenou praci pri nakupu nemovisti. Chavelime celkovy pristup a pripravenost vse vysvetlit, zaridit a dotahnout dokonce v tom nejlepsim moznem terminu. I behem coronaviroveho obdobi prace byla odvedena na 101 %. Dekujeme a prejeme mnoho dalsich spokojenych zakazniku.

Taťána Kubíková, 9. 7. 2020

Ráda bych poděkovala paní Silvii Stoupalové, která nám již podruhé pomohla s prodejem naší další nemovitosti. Její profesionální, pohotový, seriózní a lidský přístup je jedinečný a v dnešní době neocenitelný. Vše ochotně vysvětlí, se vším pomůže a hlavně, vždy nemovitost brzy prodá! Za mě jednička z hvězdičkou. Určitě doporučuji. Táňa K.

Jana, 8. 7. 2020

Doporučuji příjemnou a ochotnou makléřku paní Silvii Stoupalovou s profesionálním přístupem.

Daria, 24. 6. 2020

Rada bych touto cestou poděkovala MG Reality, zejména paní Silvii Stoupalové za velmi profesionální, důvěryhodný a spolehlivý přístup při nákupu bytu. Byla to moje první zkušenost a neměla jsem žádné starosti, všechno proběhlo hladce. Vždycky mi bylo rychlé a srozumitelné zodpovězeno na všechny dotazy a byla poskytnuta informace během celého procesu od prohlídky do předání bytu. Díky paní Stoupalové a MG Reality už se mi hezky bydlí a všem můžu jen vřele doporučit. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů. Daria E.

J. H., 23. 6. 2020

Seriozní realitní kancelář se vstřícným přístupem, využila jsem již dvakrát služby RK při prodeji pozemku a rodinného domu. Prodej proběhl úspěšně a za dobrou cenu.

Tomáš Novotný, 23. 6. 2020

Díky za velmi hladkou a příjemnou spolupráci při koupi RD. Vše proběhlo rychle, hladce a bez problémů. Příjemná domluva, lidské jednání, služby nad rámec domluvy. Určitě doporučuji tuto realitku, pokud chcete profíky a hladkou spolupráci, zejména paní Stoupalovou.

Zdeněk H., 5. 6. 2020

Velmi chci poděkovat p.Martinkové za její profesionální a zároveň přátelský přístup při prodeji bytu. O všechno se rychle postarala a vše mi ochotně vysvětlila. MG reality vřele doporučuji. 

Jiří Burian, 17. 5. 2020

Musim podekovat firme MG Reality, ktera mi, jako totalnimu lajkovi, pomohla s pronajmem bytu. Nejen, ze vse probehlo rychle a profesionalne, ale nemusel jsem se naprosto o nic starat a pomohla mi obrovska znalost a odbornost pani Jany Martinkove. Muzu vsem doporucit. Diky. 

Petr Vostatek, 7. 5. 2020

Chceme s partnerkou poděkovat MG Reality, za skvělý přístup. Po dvou letech hledání vhodného pozemku pro naší vysněnou chalupu, nám ho MG Reality pomohly sehnat. Na rozdíl od některých RK, naprosto profesionální jednání. Skvělý přístup nám velmi usnadnil i následující činnosti jako geodet, studnař, připravenost pozemku pro rychlé vyřízení stavby. MG Reality můžeme vřele doporučit. 

Markéta K., 9. 4. 2020

Nějak se stalo, že jsem v krátkém čase využila služeb MG reality podruhé. Řekli byste, že prodat malý pražský byt je hračka? Ano, pokud hned slevíte 150 000,- Kč. Jinak to může trvat déle. Ing. Martínková se mnou přestála týdny návštěv zájemců, kteří často přicházeli v početných skupinách (někdy jsem byla opravdu ráda, že v bytě nejsem sama), i závěrečný realitně právní maratón. Když se konečně našel kupec, celá MG reality (spolu s advokátní kanceláří dr. Suché) nakonec dohnala k činům v nepochopitelných křečích se svíjející pražský katastr, kterému zápis zabral skandálních 6 týdnů. Nikdo neřešil, že tříměsíční smlouvě, kterou jsem s realitní kanceláří uzavřela, vypršela během tohoto svěžího dění platnost; prostě udělali svou práci. Skoro lituji, že nemám žádné další nemovitosti na prodej. Ale kdybych měla, vím, kdo by mi je prodával. 

1 2 3 4 5