Reference

Martin Schönfeld, 8. 9. 2021

  Paní Stoupalovou a MG Reality můžu po nedávné zkušenosti s koupí bytu jen doporučit. Jednání během celého procesu bylo profesionální, rychlé a velmi vstřícné. Pokud bude potřeba v budoucnu řešit jakýkoli další nákup či prodej nemovitosti, určitě se na ni zase obrátím.

Honza Kolář, 28. 8. 2021

 Doporučuji tým MG Reality a zejména chci poděkovat paní makléřce Janě Martínkové za velice profesionální a lidský přístup v nákupu nemovitosti. Veškerý závazek a slovo bylo splněno, také včasné dodržení všech termínu. Ocenil jsem zejména pomoc v oblasti právní, také v jednání s úřady a s téměř okamžitou dostupností z hlediska komunikace. Honza K. 

Jitka Karetová, 29. 6. 2021

  Chci poděkovat paní Silvii Stoupalové, velmi lidské a zároveň profesionální makléřce, což je jedinečná a neocenitelná kombinace! Prodej nemovitosti pod jejím vedením, byl v krátkém čase a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Děkuji také týmu MG Realit za součinnost a skvěle odvedenou práci. Na další spolupráci se moc těším.

Lucie Jiroutková a Jiří Schneiderka, 1. 5. 2021

 Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Silvii Stoupalové za pomoc s prodejem chaty a bytu, na které se jí podařilo najít kupce v opravdu rekordním čase. Dále bychom chtěli vyzdvihnout její profesionální a zároveň lidský přístup a spolehlivost. V případě potřeby dalších služeb realitní kanceláře bychom se na ní zcela určitě znovu obrátili.

Jana Pantoflíčková, 29. 4. 2021

Ráda bych poděkovala realitní kanceláři MG reality, jmenovitě panu Martinovi Grecmanovi, za ochotu, vstřícnost a rychlost při vypracování tržních odhadů pro účely dědického řízení. MG reality ráda všem doporučím.

Klára Lavičková, 24. 4. 2021

 Dekuji za skvelou spolupraci s pani Martinkovou a MG reality, jako vzdy nam velmi pomohla s pronajmem bytu, nasla skveleho najemnika a zaridila veskere nalezitosti. Spolupracuji s ni dlouhodobe a vzdy je to perfektni.

Veronika Lažanská, 17. 4. 2021

 Ráda bych poděkovala p. Silvii Stoupalové a celému týmu Mg reality za profeionální přístup při koupi nemovitosti. Paní Stoupalová se o vše postarala, výborná komunikace a rychlost jednání. Mg reality vřele doporučuji a určitě bych jejích služeb v budoucnu opět využila.

Františka Zachníková, 9. 2. 2021

 Ráda bych doporučila MG reality- konkrétně paní Šárku Havlíčkovou. Takhle lidský a milý přístup se jen tak nevidí. Je to člověk na správném místě.
Ještě jednou moc děkujeme za vše!

Monika Pouckova, 10. 12. 2020

Chtěla bych moc poděkovat realitní kanceláři MGreality, paní Silvii Stoupalove a paní Martínkové za skvěle a precizně vypracované podklady k odhadu nemovitosti, za úžasné , slušné, vstřícné a hlavně rychle jednání . MGreality všem vřele doporučuji !!!

Lenka a Zdeněk Schánilcovi, 5. 11. 2020

Děkujeme realitní kanceláři MG reality, jmenovitě paní Martínkové za profesionální přístup při koupi bytu. Vše proběhlo hladce bez jakýchkoliv problémů, paní Martínková byla velice vstřícná a příjemná. Touto cestou jí ještě jednou děkujeme!!

1 2 3 4 5