Reference

Monika Pouckova, 10. 12. 2020

Chtěla bych moc poděkovat realitní kanceláři MGreality, paní Silvii Stoupalove a paní Martínkové za skvěle a precizně vypracované podklady k odhadu nemovitosti, za úžasné , slušné, vstřícné a hlavně rychle jednání . MGreality všem vřele doporučuji !!!

Lenka a Zdeněk Schánilcovi, 5. 11. 2020

Děkujeme realitní kanceláři MG reality, jmenovitě paní Martínkové za profesionální přístup při koupi bytu. Vše proběhlo hladce bez jakýchkoliv problémů, paní Martínková byla velice vstřícná a příjemná. Touto cestou jí ještě jednou děkujeme!!

Yana Dovhiy, 14. 7. 2020

 Touto cestou bychom radi podekovali pi Silvii Stoupalové a celemu kolektivu MG Reality za skvele odvedenou praci pri nakupu nemovisti. Chavelime celkovy pristup a pripravenost vse vysvetlit, zaridit a dotahnout dokonce v tom nejlepsim moznem terminu. I behem coronaviroveho obdobi prace byla odvedena na 101 %. Dekujeme a prejeme mnoho dalsich spokojenych zakazniku.

Taťána Kubíková, 9. 7. 2020

Ráda bych poděkovala paní Silvii Stoupalové, která nám již podruhé pomohla s prodejem naší další nemovitosti. Její profesionální, pohotový, seriózní a lidský přístup je jedinečný a v dnešní době neocenitelný. Vše ochotně vysvětlí, se vším pomůže a hlavně, vždy nemovitost brzy prodá! Za mě jednička z hvězdičkou. Určitě doporučuji. Táňa K.

Jana, 8. 7. 2020

Doporučuji příjemnou a ochotnou makléřku paní Silvii Stoupalovou s profesionálním přístupem.

Daria, 24. 6. 2020

Rada bych touto cestou poděkovala MG Reality, zejména paní Silvii Stoupalové za velmi profesionální, důvěryhodný a spolehlivý přístup při nákupu bytu. Byla to moje první zkušenost a neměla jsem žádné starosti, všechno proběhlo hladce. Vždycky mi bylo rychlé a srozumitelné zodpovězeno na všechny dotazy a byla poskytnuta informace během celého procesu od prohlídky do předání bytu. Díky paní Stoupalové a MG Reality už se mi hezky bydlí a všem můžu jen vřele doporučit. Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů. Daria E.

J. H., 23. 6. 2020

Seriozní realitní kancelář se vstřícným přístupem, využila jsem již dvakrát služby RK při prodeji pozemku a rodinného domu. Prodej proběhl úspěšně a za dobrou cenu.

Tomáš Novotný, 23. 6. 2020

Díky za velmi hladkou a příjemnou spolupráci při koupi RD. Vše proběhlo rychle, hladce a bez problémů. Příjemná domluva, lidské jednání, služby nad rámec domluvy. Určitě doporučuji tuto realitku, pokud chcete profíky a hladkou spolupráci, zejména paní Stoupalovou.

Zdeněk H., 5. 6. 2020

Velmi chci poděkovat p.Martinkové za její profesionální a zároveň přátelský přístup při prodeji bytu. O všechno se rychle postarala a vše mi ochotně vysvětlila. MG reality vřele doporučuji. 

Jiří Burian, 17. 5. 2020

Musim podekovat firme MG Reality, ktera mi, jako totalnimu lajkovi, pomohla s pronajmem bytu. Nejen, ze vse probehlo rychle a profesionalne, ale nemusel jsem se naprosto o nic starat a pomohla mi obrovska znalost a odbornost pani Jany Martinkove. Muzu vsem doporucit. Diky. 

1 2 3 4