Reference

Lucie Jiroutková a Jiří Schneiderka, 1. 5. 2021

 Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Silvii Stoupalové za pomoc s prodejem chaty a bytu, na které se jí podařilo najít kupce v opravdu rekordním čase. Dále bychom chtěli vyzdvihnout její profesionální a zároveň lidský přístup a spolehlivost. V případě potřeby dalších služeb realitní kanceláře bychom se na ní zcela určitě znovu obrátili.

Jana Pantoflíčková, 29. 4. 2021

Ráda bych poděkovala realitní kanceláři MG reality, jmenovitě panu Martinovi Grecmanovi, za ochotu, vstřícnost a rychlost při vypracování tržních odhadů pro účely dědického řízení. MG reality ráda všem doporučím.

Klára Lavičková, 24. 4. 2021

 Dekuji za skvelou spolupraci s pani Martinkovou a MG reality, jako vzdy nam velmi pomohla s pronajmem bytu, nasla skveleho najemnika a zaridila veskere nalezitosti. Spolupracuji s ni dlouhodobe a vzdy je to perfektni.

Veronika Lažanská, 17. 4. 2021

 Ráda bych poděkovala p. Silvii Stoupalové a celému týmu Mg reality za profeionální přístup při koupi nemovitosti. Paní Stoupalová se o vše postarala, výborná komunikace a rychlost jednání. Mg reality vřele doporučuji a určitě bych jejích služeb v budoucnu opět využila.

Františka Zachníková, 9. 2. 2021

 Ráda bych doporučila MG reality- konkrétně paní Šárku Havlíčkovou. Takhle lidský a milý přístup se jen tak nevidí. Je to člověk na správném místě.
Ještě jednou moc děkujeme za vše!

Monika Pouckova, 10. 12. 2020

Chtěla bych moc poděkovat realitní kanceláři MGreality, paní Silvii Stoupalove a paní Martínkové za skvěle a precizně vypracované podklady k odhadu nemovitosti, za úžasné , slušné, vstřícné a hlavně rychle jednání . MGreality všem vřele doporučuji !!!

Lenka a Zdeněk Schánilcovi, 5. 11. 2020

Děkujeme realitní kanceláři MG reality, jmenovitě paní Martínkové za profesionální přístup při koupi bytu. Vše proběhlo hladce bez jakýchkoliv problémů, paní Martínková byla velice vstřícná a příjemná. Touto cestou jí ještě jednou děkujeme!!

Yana Dovhiy, 14. 7. 2020

 Touto cestou bychom radi podekovali pi Silvii Stoupalové a celemu kolektivu MG Reality za skvele odvedenou praci pri nakupu nemovisti. Chavelime celkovy pristup a pripravenost vse vysvetlit, zaridit a dotahnout dokonce v tom nejlepsim moznem terminu. I behem coronaviroveho obdobi prace byla odvedena na 101 %. Dekujeme a prejeme mnoho dalsich spokojenych zakazniku.

Taťána Kubíková, 9. 7. 2020

Ráda bych poděkovala paní Silvii Stoupalové, která nám již podruhé pomohla s prodejem naší další nemovitosti. Její profesionální, pohotový, seriózní a lidský přístup je jedinečný a v dnešní době neocenitelný. Vše ochotně vysvětlí, se vším pomůže a hlavně, vždy nemovitost brzy prodá! Za mě jednička z hvězdičkou. Určitě doporučuji. Táňa K.

Jana, 8. 7. 2020

Doporučuji příjemnou a ochotnou makléřku paní Silvii Stoupalovou s profesionálním přístupem.

1 2 3 4